Zadzwoń +48 691 302 896
     

O aplikacji

Aplikacja MobilnyStrazak 

Jest nieodzowną częścią Systemu MobilnyStrażak, który umożliwia monitorowanie gotowości bojowej strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych oraz ich jednostek.


Prosta i przejrzysta

Ta prosta, przejrzysta aplikacja, z intuicyjnym interfacem, pozwala Ci jednym ruchem palca poinformować strażaków z Twojej jednostki o tym czy jesteś gotów do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych.


Monitoruj Gotowość Bojową swojej jednostki

Teraz na bieżąco możesz śledzić ilu dowódców, kierowców czy ratowników z Twojej jednostki jest w stanie odpowiedzieć na alarm i wyruszyć do akcji. Zobaczysz też czy Twoja nieobecność nie wpłynie na gotowość bojową całej jednostki.


Powiadamiaj o gotowości waszej Jednostki Stanowiska Kierowania PSP

Informacje o gotowości mogą być, także przesyłane do odpowiednich Stanowisk Kierowania dysponujących jednostki OSP do zdarzeń.

Często dyspozytorzy zapominają o jednostkach OSP lub wątpią w ich mobilność. Dzięki Systemowi MobilnyStrażak na bieżąco mogą oni monitorować gotowość jednostek, a co za tym idzie szybko i sprawnie dysponować odpowiednie OSP do działań.


Odbieraj wiadomości lub alarmy od Naczelnika, PSK/MSK czy WSKR

Aplikacja MobilnyStrazak daje również możliwość wysyłania Wiadomości i Alarmów do Strażaków posiadających aplikację. Teraz dowiesz się o każdej zbiórce, szkoleniu czy wyjeździe oraz zostaniesz zaalarmowany do każdej akcji.Pobierz Aplikację

Aplikacja MobilnyStrazak dostępna jest na platformy Android.

Można ją pobrać bezpłatnie w Sklepie Play.


Nie masz Smartfona, lub masz ale z systemem innym niż Android?

Nic straconego!

O swojej gotowości możesz informować poprzez zalogowanie się do panelu użytkownika na stronie www.mobilnystrazak.pl z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do internetu.

Informacje na temat aplikacji

MobilnyStrażak to interaktywna usługa monitorująca w czasie rzeczywistym gotowość bojową zarówno poszczególnych strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych, jak i ich jednostek. Pozwala ona również na przekazywanie owych informacji do właściwych Stanowisk Kierowania Państwowej Straży Pożarnej.

Usługa dzięki połączeniu Witryny Web oraz Aplikacji Mobilnej pozwala na bieżącą kontrolę gotowości bojowej członków OSP, którzy jednym kliknięciem mogą zmienić swój status określający gotowość do podjęcia działań ratowniczych.

Dane kontaktowe

EJ-Mix Edward Cyran
Edward Cyran
ul. Śląska 8
44-370 Pszów

tel.+48 691 302 896 e-mailmobilnystrazak@gmail.com